Deprecated: str_contains(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/carmedia/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 246

Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/carmedia/public_html/wp-includes/formatting.php on line 868

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bugüne kadar Antalya ve çevre illerde hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Carmedia olarak müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

Bizim için müşteri memnuniyeti, sadece işimizi yapmak değil, aynı zamanda kaliteli hizmet sunmak, en son teknolojiyi kullanmak, güler yüzle karşılamak ve samimi bir iletişim kurmaktır. Kendi alanlarında uzmanlaşmış ekibimiz, her projeyi özenle ele alır ve müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefler.

Vizyonumuz

Carmedia olarak vizyonumuz, araç koruma ve kaplama alanlarında müşterilerimize etkili çözümler sunmaktır. Yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle sektörde öncü olmak, müşterilerimize değer katan hizmetler sunmak ve işimizi yaparken sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalmak, vizyonumuzun temelini oluşturur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sektörde lider konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Carmedia olarak misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi, kaliteli ve etkili görsel çözümler sunarak onları memnun etmektir. Her bir projede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak güvenilir bir marka olmayı amaçlıyoruz. 

Çalışmalarımızdan örnekler görmek için foto galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve ürün hizmet seçeneklerimizden faydalanmak için en kısa zamanda bizimle iletişime geçiniz.

Zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz.

İletişim

Adres Cumhuriyet, 664. Sk. Eskisanayi Sit no:10, 07010 Muratpaşa/Antalya
Sosyal Medya